Szafy i regały biurowe

Dostępne są następujące wersje szaf biurowych:

  • szafy z drzwiami na zawiasach meblowych – o wysokości od 2 do 6 poziomów na segregatory
  • szafy z drzwiami przesuwnymi
  • szafy z zamknięciem żaluzjowym
  • szafy dostawiane do biurek zwiększające powierzchnię roboczą blatu

Z wyjątkiem szaf dostawianych wszystkie szafy wyposażone są w cokoły wysokości 6 cm. Cokoły mogą być wyposażone w system regulacji poziomu. W szafach z drzwiczkami standardowo stosowane są zawiasy z kątem otwarcia 110 stopni w wersji „clip” do szybkiego montażu.

Wszystkie szafy z wyjątkiem witryn wyposażone są w zamki meblowe, w szafach z drzwiczkami są to zamki z trzy punktowym systemem ryglowania.

Eleganckie, pojemne szafy i regały biurowe to jedne z najważniejszych elementów każdej przestrzeni biura. Stworzone do przechowywania dużej ilości dokumentów, segregatorów i teczek powinny być przede wszystkim wytrzymałe i solidnie wykonane.

Szafy i regały biurowe – funkcjonalność i doskonała jakość

W bogatej ofercie mebli biurowych posiadamy doskonałej jakości szafy z drzwiami na zawiasach meblowych o wysokości od 2 do 6 poziomów, przeznaczone na segregatory, szafy z drzwiami przesuwnymi, szafy z zamknięciem żaluzjowym oraz szafy dostawiane do biurek, zwiększające powierzchnię roboczą blatu.

Produkowane przez nas szafy biurowe zapewniają łatwy dostęp do każdego elementu przechowywanej wewnątrz zawartości. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom codzienne użytkowanie mebli będzie nie tylko funkcjonalne, ale również niezwykle przyjemne.

Dzięki najwyższej jakości materiałom i starannemu wykonaniu szafy i regały biurowe zapewnią Twojej przestrzeni biurowej elegancki, profesjonalny wizerunek. Szeroki wybór drzwiczek i frontów pozwala na perfekcyjne dostosowanie szafy do aktualnej aranżacji wnętrza.

Szafy i regały biurowe – rozwiązania szyte na miarę

Oferowane przez nas szafy i regały biurowe wyróżniają się nie tylko walorami estetycznymi, ale również nowoczesnymi rozwiązaniami, zapewniającymi komfort codziennego użytkowania. Wszystkie modele (z wyjątkiem szaf dostawianych) wyposażone są w cokoły z systemem regulacji poziomu. W szafach z drzwiczkami zastosowano zawiasy z kątem otwarcia 110 stopni w wersji „clip” do szybkiego montażu. Produkty są również wyposażone w świetnej jakości zamki meblowe, które są gwarancją bezpieczeństwa przechowywanej zawartości. Duża liczba funkcjonalnych rozwiązań umożliwia ciekawą aranżację przestrzeni i dostosowanie systemu mebli do indywidualnych wymagań.

Produkowane przez nas szafy i regały, w połączeniu z innymi meblami biurowymi Tekaro stworzą harmonijną, spójną całość, będącą doskonałą wizytówką firmy zarówno dla obecnych, jak i potencjalnych klientów.